Mokosz dekoracje | O mnie
222

Ja i Mokosz

Kim jestem?

Nazywam się Anna Krajewska-Krawiec, jestem właścicielką pracowni Mokosz dekoracje. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Architektura Wnętrz i Wzornictwo. Pomogę Ci skomponować idealny zestaw dekoracji w stylu boho i rustykalnym na Twój wyjątkowy dzień. Moje makramy stworzą magiczne tło, które na długo zapadnie wszystkim w pamięć.

Moje korzenie

Od najmłodszych lat czułam pociąg do aranżacji wnętrz, przeglądając „Cztery Kąty” i budując z kaset audio plany domów dla misiów, marzyłam o zostaniu architektem wnętrz (chociaż nie miałam pojęcia, że tak się to nazywa). Jako, że jestem z natury słowna i uparta, 20 lat później ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Później trafiłam do korporacji gdzie projektowałam wnętrza dla klientów indywidualnych oraz deweloperów. Dość szybko jednak okazało się, że ciągnie mnie do rękodzieła, a w szczególności tkaniny artystycznej. Tak narodził się pomysł na otwarcie pracowni Mokosz dekoracje.

Kursy i certyfikaty

Jeszcze na studiach zrobiłam kurs tkacki w pracowni Hobby Wełna pod okiem Alicji Tyburskiej z Cottongrass w Poznaniu, co zbliżyło mnie z tkaniną jeszcze bardziej.

Na potrzeby pracy zawodowej zdobyłam certyfikat Cad Decor – programu do projektowania wnętrz, którym posługuję się także w branży dekoratorskiej.

Dlaczego warto wybrać Mokosz dekoracje?

Wyróżnia mnie gruntowna edukacja artystyczna pozwalająca na profesjonalne aranżowanie przestrzeni, komponowanie elementów w nastrojową i spójną całość oraz wiele lat zgłębiania technik tekstylnych i barwierskich – głównie średniowiecznych.

Śmiało! Napisz do mnie i zróbmy coś fajnego!